שאלות תשובות

אנו דואגים לחקור בקפידה רבה את מסלולי הנהיגה, מסעדות ומלונות בכדי להבטיח ללקוחותינו את החוויה האיכותית ביותר. ההתמחות שלנו היא ליצור עבור לקוחותינו התאמה לצרכים הספציפיים, תוך תשומת לב עד הפרט הקטן ביותר. ברשותנו צי הרכבים הגדול בעולם, עשרות דגמים עדכניים ביותר המשרתים את קהל לקוחותינו בבטחה ובנאמנות. תחת אחזקה ותפעול איכותי של יצרן פורשה בגרמניה צוות החברה הינו בינלאומי ומתהדר במגוון רחב של שפות, מחלקה פיננסית, אנשי מכירות ולוגיסטיקה, מנהלי חטיבה ומדריכים מהשורה הראשונה בעולם. אנו דואגים לחקור בקפידה רבה את מסלולי הנהיגה, מסעדות ומלונות בכדי להבטיח ללקוחותינו את החוויה האיכותית ביותר. לשרותכם שני רכבים חדשים שיתנו מענה תמידי לאורך המסעות ויעטפו כל הזמן את השיירה והנוסעים בה. הרכבים והצוות ידאגו לתת שרות בדרכים ומענה לכל תקלה או מצב חירום כזה או אחר. רכבי השירות מאובזרים במערכת איתור רכבים און ליין, ערכת שירות למצב חירום ועזרה ראשונה 24/7 בדרכים ויובילו את לקוחותינו בבטחה בכל מסע. המחויבות שלנו למצוינות, הביטחון שלכם להנאה צרופה. ניסיון של למעלה מ- 100 מסעות באירופה ! החופשה שלכם – האחריות שלנו ! פורשה טרוולס ישראל.
מחיר החבילה למשתתף יחיד בחבילה זוגית. גם כאשר בן/בת הזוג אינם אוחזים ברישיון נהיגה.
ברשותנו צי הרכבים הגדול והעדכני באירופה היישר מפס הייצור של חברת פורשה בגרמניה. בכל שנה אנו מתהדרים ברכבים חדשים המותאמים לצורכי המסעות. חשוב להדגיש כי רכבי המסע אינם מושכרים מחברות השכרה שונות וקהל לקוחותינו נהנה מצי רכבים חדש ועדכני ובדגם המובטח בעת ההרשמה. רכבי המסע בבעלות החברה ובשיתוף חברת פורשה בגרמניה.
התשובה כן. אנו מציעים מסע מרתק בדרכים בשילוב מלונות, קולינריה ויעדים מופלאים. לאורך השנים השתתפו אבות/ אמהות בנים/בנות, וחלקו חוויות משותפות שהעצימו את הנוף והאווירה במסעות פורשה. מומלץ מעל גיל 13.
נהגים שטרם מלאו להם 25 שנים נחשבים נהגים צעירים ולצורך השתתפותם במסע כנהגים עליהם לרכוש דרכנו ביטוח נהגים צעירים בסך 500 אירו לתקופת המסע. ההצעה תקפה גם לנהגים חדשים שטרם מלאו להם 3 שנות רישיון נהיגה.
המסע מומלץ לכל מי שאוהב לשלב את החיים הטובים ולהתהדר בהרפתקה יוקרתית ברוח המותג פורשה. לאורך המסע מצפה לאורחים חוויה מרגשת בדרכים המלהיבות בעולם ואירוח מפואר במלונות יוקרה ייחודיים. כמדי שנה הסטטיסטיקה מראה על צמיחה מהותית בריבוי הזוגות במסע, אבות ובנים, חברים לדרך וחוגגי ימי הולדת בטווח הגילאים 40, 50, 60 שנים.
לרשותנו צוות בינלאומי עשיר בניסיון רב שנים. הצוות עובר הכשרות רבות והתאמות לרשות הסגל. פיתחנו שיטה בלעדית להובלת צי הרכבים בדרכים. הרכבים מאובזרים במערכות GPS מתקדמות ומוזנות יעדים. במקביל אנו צופים און ליין על התנהלות הרכבים בדרכים ע"י מערכת תקשורת ייחודית המותקנת ברכבי הצוות. אנו מאפשרים לנהגים לנהוג ליעדים תחת ליווי מקצועי ואדיב של אנשי צוות החברה. ברוב חלקי הדרך הרכבים מתנהלים עצמאית ליעדים ולא במבנה שיירה. זאת על מנת ליצור עצמאות מקסימלית למשתתפי המסע. כמוכן, ברכבים ישנם מכשירי קשר להתקשרות עם רכבי הצוות ומשתתפי המסע.
כחלק מהשירותים של חברת פורשה טרוולס. מצטרף לכל מסע רכב כבודה וצוות שירות לוגיסטי שדואג לשנע את הכבודה בדרכים ממלון למלון. אין צורך להצטייד עם כבודה שמתאימה לתא המטען ברכב. כן יש צורך להתאים את הכבודה לנהלי חברת התעופה.
חובה להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי בתוקף. נהג שיופיע ללא רישיון נהיגה בתוקף ואו שלא ימצא ברשותו להציג רישיון נהיגה לא יוכל להשתתף כנהג במסע. חובת הנהגים להצהיר על שלילה ואו פסילה בסמוך למועד המסע. בנוסף על הנהגים להציג כרטיס אשראי לביטחון בכדי לכסות כל נזק בדמי השתתפות עצמית בשיעור של עד 2000 אירו במקרה מצער של נזק וע"פ הסכם קבלת הרכבים, כמוכן כיסוי תשלום בגין קנסות תנועה ודוחות תעבורה בתוספת דמי טיפול. בכפוף לתנאי השכרת הרכבים במועד המסע.
ניתן לרכוש מראש ביטול השתתפות עצמית לרכב בעלות של 400 אירו לתקופת המסע.
נגישות