פאר היצירה הגרמנית פורשה מעוצבת באלגנטיות ומתבקשת להיות מונעת בדרכים המלהיבות בעולם
הנה לכם טעימה של מגוון מעברי הרים באירופה המשלבים הנאה צרופה וחווית נהיגה בלתי פוסקת
האוטובאן הגרמני
חווית נהיגה בגרמניה. האוטובאן מציע את חווית הנהיגה הטרנסצנדנטלית. הכבישים מעוצבים להפליא, בנויים ומתוחזקים לנהיגה במהירות גבוהה.

מעבר ההרים Klausen
בכניסה למעבר Klausen Pass קטע קצר לאורך אבני הריצוף המקורי ואז הדרך נפתחת לסיבובים וגורפת מהירות גבוהה, לאחר מכן אתם ממשיכים דרך כמה מנהרות קטנות בקצב של אדרנלין פנטסטי. ימינה לתוך שמאלה דרך כמה פסגות עטופות באבני גרניט היישר לפסגה המובטחת ביותר בהרי האלפים בשוויץ .

Susten Pass
מעבר Susten הוא מעבר הרים גבוה באלפים השוויצריים. הכביש, שנבנה בין השנים 1938-1945, מחבר את אינרטקירכן במדינת ברן עם ואסן במדינת אורי. מנהרה באורך 300 מטר חוצה את המעבר ב -2,224 מטר. המעבר מאוד פופולרי במיוחד עבור תצוגות של קרחון Stein בצד הדרומי. זהו אחד המעברים המרגשים ביותר לנהיגה והוא מהווה את אחד מרגעי השיא במסעות פורשה באירופה.

Stelvio Pass
Stelvio Pass הוא המעבר הגבוה ביותר באיטליה. הוא ממוקם בהרי האלפים בגבול שוויץ ואיטליה. אפשר לטפס על סטלביו משני צדדים שונים, מבורמיו ומפראטו, גם באיטליה. עם זאת, ניתן גם להגיע Stelvio משוויץ, כלומר מסנט מריה, לאורך המעבר Umbrail. הטיפוס הקשה ביותר, נעשה מפורסם יותר על ידי תוכנית טלוויזיה Top Gear, הוא נחשב כאחד הטובים ביותר בהרי האלפים. הנוף של העמק למטה מרהיב. איזו דרך טובה יותר לחוות את הכביש המדהים הזה מאשר מאחורי ההגה של 911 קאררה או פורשה בוקסטר 718 GTS שניים ממכוניות הספורט הטובות ביותר של פורשה.

Silvretta High Alpine Road
The Silvretta-Hochalpenstraße נחשב לאחד הכבישים הפנורמיים היפים והפופולריים ביותר בהרי האלפים. אורכו 22.3 ק"מ ובעל 34 עקומות בגובה 2.032 מטר ומתאפיין בנוף טבעי ייחודי נפלא. אין זה מפתיע כי כביש זה נקרא "כביש החלום של הרי האלפים עבור אניני טעם" ובטח המקום המושלם לבחון את גבולות פורשה 911.

גרוסגלוקנר
כביש גרוסגלוקנר האלפיני הוא כביש פנורמי באוסטריה. זה שמחבר את מדינת זלצבורג עם מדינת Carinthia. הוא נקרא Großglockner, ההר הגבוה ביותר של אוסטריה. הוא מוביל מספר עקומות וסיבובים היישר למרכז המבקרים של הקיסר פרנץ יוזף הוה, עם נוף פנורמי של קרחון פסטרז ושל גרוסלגנר עצמו.

מעבר פורקה
מעבר פורקה Pass מקשר עם עיירת Andermatt במדינת אורי ועם Gletsch במדינת ואלאס והוא מחבר את מעברי ההרים Grimsel ו Susten. כביש נהיגה מרהיב המחבר סדרה של עיקולים עד ראש המעבר בגובה של 2431 מטר, בשילוב עם נוף נפלא של גוטהרד Massif ועמק Ursen.