פורשה טרוולס - מסע פורשה חוצה אירופה

לקוחות יקרים,
לאור המצב הפוקד את שגרת חיינו בצל התפשטות נגיף הקורונה (COVID-19), אנו נאלצים לבצע שינויים באשר למועדי המסעות המתעתדים להתקיים לעונת 2020. אנו מתנצלים שנבצר מאיתנו להכיר אתכם השנה, להתרגש ולהגשים יחד יעדים חדשים. נשמח לארח אתכם בהרפתקאות פורשה בעונה הבאה עלינו לטובה 2021.

פועלים באחריות ובהגינות
בימים אלו החברה מפעילה מוקד חירום 24/7 לטיפול בלקוחותינו. הודעה מסודרת נמסרה ללקוחות לגבי ביטול או דחייה ובקרוב נעדכן את מסעות הקיץ בהתאם להתפתחויות. בראש סדר העדיפות שלנו – מתן שירות מהיר ואדיב בכל הקשור להחזרי מקדמות ללא קנסות! אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על ההבנה.

מסעות פורשה 2021
בחודש יוני הקרוב נפרסם באופן מלא את המתווה הסופי של המסעות והמועדים החדשים לעונה הבאה. בשלב זה, ניתן להירשם למסעות בכפוף למקדמה בסך €1000 לאדם עם אפשרות ביטול בחינם עד 7 יום למועד המסע המבוקש! בשלב זה, המסעות אינם כוללים מחירי טיסות ליעדים. בהתאם לפרסומים של חברות התעופה, ניתן יהיה לרכוש באופן עצמאי או דרך נציגי השירות של פורשה טרוולס.

במשבר הקורונה האחרון, ברגע שכולם הבינו כי מסע הדגל הקרוב, לא יוכל לצאת בעקבות סגירת השמיים. הייתה זו פורשה טרוולס שהרימה את הכפפה ויזמה החזרת כספי הטיול ללקוחותיה, כולל עלויות המלונות באירופה ושמה את הלקוחות שלה בעדיפות ראשונה. בינתיים הם מתכננים עבורם את הטיול הקרוב שייצא לדרך, ברגע שהשמיים יפתחו חזרה לתעופה ותיירות.
כתבתה של אמילי צוקרמן וואלה – לחצו לכתבה המלאה

ניפגש בעונה הבאה !
מאחלים בריאות איתנה לכולם – צוות פורשה טרוולס ישראל

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא thank-you-1024x576.png