מסע פורשה חוצה אירופה

10-14.7.2022

פנוי לא פנוי

נהגים יקרים, נבקש את תשומת לבכם לפרטים הבאים:

מסעות פורשה מתנהלים ברכבי הספורט של החברה, בתנאי דרך חוקיים ולפי כללי הבטיחות בדרכים. נבקש להיצמד לחוקי התנועה ולשמור על קצב חוקי ובטוח לטובת התנהלות תקינה ואחראית בדרכים. נהגים שינהגו בצורה לא אחראית צפויים לקנסות ובמקרים חריגים גם לפסילת רישיון נהיגה מצד הרשויות באירופה. לפניכם מידע חשוב להתנהלות תקינה של המסע:

נקודת מפגש וסיכום

לאחר הנחיתה בשדה התעופה, צוות פורשה טרוולס ימתין לכם במלון שרתון מילאן מאלפנסה הממוקם בתוך טרמינל 1. יש להגיע למלון עד השעה 12:00. התכנסות להרשמה, ארוחת בוקר מרעננת ומפגש ראשוני עם רכבי המסע, תדרוך אודות היעד הראשון, תפעול אפקטיבי של מכלולי הרכב וכללי הבטיחות בדרכים. כמוכן, המסע מסתכם במלון The Westin Grand במינכן ביום האחרון למסע עד השעה 17:00.

Sheraton Milan Malpensa Airport Hotel:
Malpensa Terminal 1 S.S. 336 Ferno, 21010 Italy

תנאי שימוש ברכבי החברה

» במעמד ההרשמה, חובה להציג רישיון נהיגה ישראלי בתוקף.
» במעמד ההרשמה, חובה להציג כרטיס אשראי לביטחון בלבד.
» הלקוח יתחייב לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים לשם שמירה על רכבי החברה. לא יתאפשר שימוש ברכבים מעבר לשעות הפעילות.
» חל איסור מוחלט לעשן ברכבי החברה. נהג לא ישאיר רכב פתוח ללא השגחה. בכל יציאה מהרכב יש לוודא סגירה של הגג.
* נהג שלא יציג רישיון נהיגה בתוקף לא יוכל להשתתף במסע כנהג.
* חובה לדווח על שלילה או פסילת רישיון נהיגה טרם הגעתכם למסע.

ביטוח רכב | השתתפות עצמית

» רכבי החברה מכוסים בביטוח מקיף, חובה וצד ג'. בכל מקרה מצער של נזק לרכב לרבות שמשות, צמיגים, חישוקים או מרכב תחתון, ובגין כל תקלה או נזק שנגרם לרכב בתקופת המסע, יהיה על הלקוח לשלם דמי השתתפות עצמית בסך €2500. טרם המסע או במעמד ההרשמה ניתן יהיה לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בסך €400 לרכב .
» הנזקים הבאים לא יכוסו על ידי חברת הביטוח: נזקים בזדון או שימוש לא הולם | נזקים עקב עישון ברכבים | נזקים למרכב התחתון של הרכב | נזקים לפלסטיקה ו/או לשמשות הרכב עקב התקנה או הדבקה של מצלמות או תפסנים למינהם | גניבה במקרה של רשלנות מצד הלקוח.
» ברכבים מותקנים מכשירי קשר ומערכת ניווט. במקרה של אובדן או גניבה של מי מהמכשירים יחוייב הלקוח בהשתתפות עצמית של €200.

בשלב זה, המסעות אינם כוללים מחירי טיסות ליעדים. ניתן לרכוש באופן עצמאי או דרך נציגי השירות של פורשה טרוולס. לפניכם מפרט הטיסות המומלצות להזמנה לפי המסע שלכם:

טיסה הלוך

תל אביב (TLV) ← מילאנו (MXP)
יום ראשון 10.7.22 בשעה 07:45 – 10:55
טרמינל 3 | טיסה סדירה של אל-על (LY381)

טיסה חזור

מינכן (MUC) ← תל אביב (TLV)
יום חמישי 14.7.22 בשעה 20:00 – 00:40
טרמינל 1 | טיסה סדירה של אל-על (LY352)

* ייתכנו שינויים על ידי חברת התעופה

יום 1 | איטליה

ברוכים הבאים לאיטליה. מחממים מנועים ונוסעים אל אתר הנופש קרוב לגבול עם שוויץ. הטבע שעוטף את האזור מספק את הרקע לעיצוב הייחודי של המלון הבנוי עם אלמנטים טבעיים ותשומת לב לפרטים הקטנים ומוקדש לאנשים החובבים טבע, ספורט וטכנולוגיה.

אורך המסלול: 200 ק"מ
מלון: CampZero Active & Luxury Resort

יום 2 | האלפים הצרפתיים

מון בלאן (Mont Blanc) הוא ההר הגבוה ביותר בהרי האלפים ובאגן הים התיכון. גובהו מוערך בכ-4,800 מטרים והוא מספק סביבו מגוון פעילויות מעניינות, עיירות ציוריות וכבישים מלהיבים. צפו ליום נהיגה מהנה ומאתגר בדרכים מלהיבות לצד נופים פנורמיים עוצרי נשימה.

אורך המסלול: 250 ק"מ
מלון: CampZero Active & Luxury Resort

יום 3 | איטליה - שוויץ

מעבר סן ברנאר הגדול (Great St Bernard Pass) הוא מעבר הרים מרהיב ומפותל השופע במגוון עקומות ופניות הדוקות בדרך אל הטיפוס לפסגה. את מחצית היום נבלה בפסגה בנופים כפריים ונמשיך אל מלון היוקרה המוביל בשוויץ בלב הטבע הקסום של האלפים השוויצריים.

אורך המסלול: 285 ק"מ
מלון: The Chedi Andermatt
* מלון זה מציע מיטה זוגית בלבד (Double Bed)

יום 4 | האלפים הברניים

התכוננו לנסיעה מרהיבה בשלושת מעברי האלפים המפורסמים בשוויץ – מעבר Susten Pass, מעבר Grimsel Pass ומעבר Furka Pass. מעברי הרים אלה יבדקו את ביצועי מכוניות הפורשה ואת כישורי הנהיגה שלכם. חלק מהמעברים אף תועדו בסרטים רבים וידועים.

אורך המסלול: 150 ק"מ
מלון: Hotel Villa Honegg

יום 5 | הרפתקאות פורשה

נפרדים מהנופים הקסומים של שוויץ היישר לפסגת חווית הנהיגה הגרמנית – האוטובאן. מערכת הכבישים מעוצבים להפליא, בנויים ומתוחזקים לנהיגה במהירות גבוהה המציעים חווית נהיגה בלעדית. דרך מצוינת ומרגשת לחתום את הרפתקאות פורשה טרוולס.

אורך המסלול: 400 ק"מ

* פורשה טרוולס לא תתחייב על כל שינוי בלתי צפוי במסלול המתוכנן הנובע מכל כוח עליון או עקב אילוצים כגון מזג האוויר, תנועה בדרכים וכבישים סגורים באירופה. כמוכן, צוות המסע רשאי לבצע כל שינוי והתאמות לטובת התנהלות תקינה ועמידה בלוחות הזמנים. אנו נעשה את המיטב להוביל אתכם בבטחה ובהנאה צרופה ליעדים המובטחים.

לילה 1 | CampZero Active & Luxury Resort

המלון שוכן בצפון איטליה, קרוב לגבול עם שוויץ. הטבע מספק את הרקע לעיצוב הייחודי של המלון. אתר הנופש היוקרתי האקטיבי מוקדש לאנשים החובבים טבע, ספורט וטכנולוגיה.

לעמוד המלון

לילה 2 | CampZero Active & Luxury Resort

במלון תמצאו בין היתר מתקני כושר ובריאות, ספא מפנק, שתי מסעדות ובריכת שחייה באורך 25 מטר. כל החדרים במלון דו מפלסיים וכוללים מרפסת לנוף המרהיב על ההרים שמסביב.

לעמוד המלון

לילה 3 | The Chedi Andermatt

מלון היוקרה המוביל בשוויץ הינו מלון ייחודי ואקסקלוסיבי בעל ספא מפואר הממוקם באזור שקט בעיירה אנדרמט (Andermatt) אשר בלב הטבע הקסום של האלפים השוויצריים.
* מלון זה מציע מיטה זוגית בלבד (Double Bed)

לעמוד המלון

לילה 4 | Hotel Villa Honegg

וילה מיוחדת מראשית תקופת המאה ה-20 מציעה חדרי אירוח מפוארים, קולנוע פרטי, מרכז ספא ובריכה אייקונית מחוממת עם שפת אינסוף ממנה נשקפים נופים מדהימים של אגם לוצרן.

לעמוד המלון

אנו ממליצים להצטייד עם נעליים נוחות לנהיגה, הופעה אלגנטית לארוחות ערב, בגד ים, מטען טלפון לרכב, זיכרון נייד עם מוסיקה אישית, מצלמות ותיק אישי למסמכים חשובים.

כבודה | מזג אוויר | תקשורת | מטבע | שעון

» כחלק מהשירותים של חברת פורשה טרוולס, לכל מסע מצטרף רכב כבודה ייעודי וצוות שירות לוגיסטי שדואג לשנע את הכבודה בדרכים. מומלץ לסמן כבודה עם תג זיהוי בשפה האנגלית.
» מזג האוויר במועדי המסע צפוי להיות בין 22-28 מעלות ביום ובין 12-18 מעלות בלילה. מומלץ להצטייד עם ביגוד חם.
» יש להצטייד בחבילת גלישה מותאמת למדינות בהן המסע עובר. צוות המסע יעדכן פרטים חשובים לאורך המסע.
» רצוי להצטייד במטבע האירו (€) ובכרטיס אשראי בינלאומי.
» שעון ישראל מקדים את שעון גרמניה בשעה אחת.

הנחיות קורונה

» לפני הכניסה לישראל: יש למלא טופס כניסה לישראל במהלך 48 השעות שלפני הטיסה לישראל ומוקדם ככל האפשר.
» ביטוח נסיעות לחו"ל: מומלץ לרכוש פוליסה מתאימה עם כיסוי לקורונה, שינוי או ביטול נסיעה, הוצאות בגין בידוד והטסה רפואית. פורשה טרוולס לא תהיה אחראית בשום צורה בנושא זה. אין צורך בכיסוי לספורט אתגרי - מסע פורשה אינו פעילות מאומצת ומתקיים בדרכים חוקיות.
 » תנאי כניסה ליעדים: באחריותכם לבדוק תנאי כניסה ליעדים ובהתאם למצבכם (מחוסנים \ מחלימים). מומלץ לעקוב ולהתעדכן טרם המסע.

מנטור להצלחה

אלון אולמן ורעייתו אורטל במחוזות פורשה טרוולס בדרך לריביירה הצרפתית: "תודה ליניב והצוות על מסע מרגש במיוחד"

מה קשור בדרך לאירופה

מופע בלעדי ללקוחות פורשה טרוולס! השנה מתעתדים השלישייה לחצות את אירופה ברכבי פורשה

שמחים להיות שותפים למסע

כוכב העבר של נבחרת ישראל חיים רביבו ורעייתו קינחו במסע פורשה עם חברים למחוזות הריביירה הצרפתית.

מאסטר שף בדרכים

מאסטר שף טום אביב פורץ גבולות במחוזות פורשה טרוולס ישראל - מסע פורשה הרי הפירנאים 2019

נגישות