מסע פורשה חוצה אירופה

17-21.7.22

פנוי לא פנוי

נהגים יקרים, נבקש את תשומת לבכם לפרטים הבאים:

מסעות פורשה מתנהלים ברכבי הספורט של החברה, בתנאי דרך חוקיים ולפי כללי הבטיחות בדרכים. נבקש להיצמד לחוקי התנועה ולשמור על קצב חוקי ובטוח לטובת התנהלות תקינה ואחראית בדרכים. נהגים שינהגו בצורה לא אחראית צפויים לקנסות ובמקרים חריגים גם לפסילת רישיון נהיגה מצד הרשויות באירופה. לפניכם מידע חשוב להתנהלות תקינה של המסע:

נקודת מפגש וסיכום

לאחר הנחיתה בשדה התעופה, צוות פורשה טרוולס ימתין לכם במלון The Westin Grand במינכן. יש להגיע עצמאית עד השעה 11:00. התכנסות להרשמה, ארוחת בוקר, מפגש ראשוני עם רכבי המסע, תדרוך אודות היעד הראשון, תפעול אפקטיבי של מכלולי הרכב וכללי הבטיחות בדרכים. כמוכן, המסע מסתכם במלון ביום האחרון למסע עד השעה 17:00.

The Westin Grand Munich:
Arabellastrasse 6, Munich, 81925 Germany

תנאי שימוש ברכבי החברה

» במעמד ההרשמה, חובה להציג רישיון נהיגה ישראלי בתוקף.
» במעמד ההרשמה, חובה להציג כרטיס אשראי לביטחון בלבד.
» הלקוח יתחייב לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים לשם שמירה על רכבי החברה. לא יתאפשר שימוש ברכבים מעבר לשעות הפעילות.
» חל איסור מוחלט לעשן ברכבי החברה. נהג לא ישאיר רכב פתוח ללא השגחה. בכל יציאה מהרכב יש לוודא סגירה של הגג.
* נהג שלא יציג רישיון נהיגה בתוקף לא יוכל להשתתף במסע כנהג.
* חובה לדווח על שלילה או פסילת רישיון נהיגה טרם הגעתכם למסע.

ביטוח רכב | השתתפות עצמית

» רכבי החברה מכוסים בביטוח מקיף, חובה וצד ג'. בכל מקרה מצער של נזק לרכב לרבות שמשות, צמיגים, חישוקים או מרכב תחתון, ובגין כל תקלה או נזק שנגרם לרכב בתקופת המסע, יהיה על הלקוח לשלם דמי השתתפות עצמית בסך €2500. טרם המסע או במעמד ההרשמה ניתן יהיה לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בסך €400 לרכב .
» הנזקים הבאים לא יכוסו על ידי חברת הביטוח: נזקים בזדון או שימוש לא הולם | נזקים עקב עישון ברכבים | נזקים למרכב התחתון של הרכב | נזקים לפלסטיקה ו/או לשמשות הרכב עקב התקנה או הדבקה של מצלמות או תפסנים למינהם | גניבה במקרה של רשלנות מצד הלקוח.
» ברכבים מותקנים מכשירי קשר ומערכת ניווט. במקרה של אובדן או גניבה של מי מהמכשירים יחוייב הלקוח בהשתתפות עצמית של €200.

כבודה

» צוות פורשה יספק עבורכם שירות הובלת כבודה ממלון למלון ולאורך המסע. מומלץ לסמן כבודה עם תג זיהוי בשפה האנגלית.
» לאור השינויים בביקורת הגבולות באירופה, אנו נאלצים להפקיד מזוודה ברכב הנוסעים ומזוודה נוספת ברכבי השירות של צוות פורשה. פריקת והעמסת הכבודה תהיה באחריות הצוות בלבד.
» נבקש את תשומת ליבכם למידות הכבודה הנדרשות למסע פורשה: כל נוסע רשאי להביא עימו כבודה אחת בלבד (לא כולל פריט אישי \ תיק גב) במידות המתאימות לכבודה הבינונית בסט המזוודות (גובה עד כ-70 ס"מ)

תקנון כללי

» הלקוח מתחייב לשמור על נהלי המסע המופיעים בתקנון ולהישמע להוראות הצוות המוביל. כל חריגה או סטייה מנהלי המסע שתפגע בביטחון או בבטיחות או בהתנהלותו התקינה של המסע תגרור את הרחקתו של הלקוח מהמסע ללא כל פיצוי מצד החברה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לתבוע את הלקוח בכל מקרה של נזק ו/או עלויות שייגרמו לה כתוצאה מסטייה מנהלי המסע ו/או כתוצאה מהרחקתו של הלקוח מהמסע.

לתקנון לחצו כאן

בשלב זה, המסעות אינם כוללים מחירי טיסות ליעדים. ניתן לרכוש באופן עצמאי או דרך נציגי השירות של פורשה טרוולס. לפניכם מפרט הטיסות המומלצות להזמנה לפי המסע שלכם:

טיסה הלוך

תל אביב (TLV) ← מינכן (MUC)
יום ראשון 17.7.22 בשעה 06:00 – 09:05
טרמינל 3 | טיסה סדירה של אל-על (LY353)

טיסה חזור

מינכן (MUC) ← תל אביב (TLV)
יום חמישי 21.7.22 בשעה 20:00 – 00:40
טרמינל 1 | טיסה סדירה של אל-על (LY352)

* ייתכנו שינויים על ידי חברת התעופה

יום 1 | גרמניה - אוסטריה

ברוכים הבאים לבירת הבוואריה. חוצים את העיר ומתחברים לאוטובאן – הכביש המהיר בעולם. מינכן תהווה את יריית הפתיחה לחבל טירול ולמופעי הטבע שנכונו בהמשך. נוהגים בהנאה צרופה למלון הראשון ולארוחת ערב חגיגית בנוסח השף.

אורך המסלול: 140 ק"מ
מלון: Kempinski Hotel Das Tirol

יום 2 | אוסטריה - איטליה - שוויץ

זה היום לבדוק את כישורי הנהיגה שלכם, בין דרכים מרגשות לנהיגה בהנאה צרופה. מעבר ההרים Ofen Pass מהווה את כרטיס הכניסה לשוויץ. ממשיכים דרך מעבר ההרים Fluela Pass, אחד מכבישי הנהיגה המרגשים המסתיים בעיירה Davos.

אורך המסלול: 315 ק"מ
מלון: AlpenGold Hotel Davos

יום 3 | שוויץ - עמק אנגדין

עמק Engadin הקסום הוא גן העדן של חובבי הטבע. אגמים, פסגות הרים, קרחונים בוהקים, מפלים שוצפים, כפרים ציוריים, רכבות אדומות מתפתלות בין גשרים – כל אלה יוצרים נוף חלומי ויוצא דופן, בדרך למלון היוקרה המוביל בשוויץ.

אורך המסלול: 300 ק"מ
מלון: The Chedi Andermatt
* מלון זה מציע מיטה זוגית בלבד (Double Bed)

יום 4 | אוסטריה - חבל טירול

פותחים את היום עם הנופים הציוריים של האלפים השוויצריים ובטיפוס מרהיב במעבר ההרים Oberalp Pass, כביש מרתק ומאתגר. ממשיכים לחבל הרי טירול הכולל אגמים וטירות ענק. מלון הבוטיק יקבל אתכם עם מכוניות הפורשה לתוך הלובי עצמו.

אורך המסלול: 200 ק"מ
מלון: Interalpen-Hotel Tyrol

יום 5 | הרפתקאות האוטובאן

מחממים מנועים צפונה דרך הכביש המהיר בעולם – האוטובאן, שינווט אותנו בהנאה ובבטחה לפרברי מינכן ולאאוטלט המותגים Ingolstadt לשופינג איכותי. כמאה חנויות של מיטב המותגים, מסודרות במתחם נאה ומטופח, באווירה יוקרתית ונעימה.

אורך המסלול: 180 ק"מ

* פורשה טרוולס לא תתחייב על כל שינוי בלתי צפוי במסלול המסע המתוכנן הנובע מכל כוח עליון או עקב אילוצים, מזג אוויר, תנועה בדרכים וכבישים סגורים באירופה. כמוכן, צוות המסע ראשי לבצע כל שינוי והתאמות לטובת התנהלות תקינה ועמידה בלוחות הזמנים. הצוות יעשה את המיטב על מנת להוביל אתכם בבטחה ובהנאה צרופה ליעדים המובטחים. סדר המלונות במסע חוצה אירופה לרבות מסלול המסע משתנה בהתאם לחודשי העונה.

לילה 1 | Kempinski Hotel Das Tirol

מלון המוקף בהרי האלפים המרשימים ומציע ספא עטור פרסים בשטח של 3,600 מ"ר ו-3 בריכות המשלבות נופים מושלמים, שלווה ורגיעה. לתמונות ופרטים נוספים:

לעמוד המלון

לילה 2 | AlpenGold Hotel Davos

המלון היוקרתי שוכן בהרי האלפים השוויצרים למרגלות מעבר Flüela Pass ומתגאה בנוף פנורמי מרהיב של העיירה הגבוהה באירופה. לתמונות ופרטים נוספים:

לעמוד המלון

לילה 3 | The Chedi Andermatt

מלון היוקרה האקסקלוסיבי המוביל בשוויץ ממוקם באזור שקט בעיירה אנדרמט אשר בלב הטבע הקסום של האלפים השוויצריים. לתמונות ופרטים נוספים:
* מלון זה מציע מיטה זוגית בלבד (Double Bed)

לעמוד המלון

לילה 4 | Interalpen-Hotel Tyrol

כבישי ההרים מביאים אתכם אל יעד החלומות שלכם – אינטראלפן. מלון אלפיני טיפוסי הנמצא בלב שמורת טבע בחבל טירול שבאוסטריה. לתמונות ופרטים נוספים:

לעמוד המלון

אנו ממליצים להצטייד עם נעליים נוחות לנהיגה, הופעה אלגנטית לארוחות ערב, בגד ים, מטען טלפון לרכב, זיכרון נייד עם מוסיקה אישית, מצלמות ותיק אישי למסמכים חשובים.

מזג אוויר | תקשורת | מטבע | שעון

» מזג האוויר במועדי המסע צפוי להיות בין 21-25 מעלות ביום ובין 10-14 מעלות בלילה. מומלץ להצטייד עם ביגוד חם.
» יש להצטייד בחבילת גלישה מותאמת למדינות בהן המסע עובר. צוות המסע יעדכן פרטים חשובים לאורך המסע.
» רצוי להצטייד במטבע האירו (€) ובכרטיס אשראי בינלאומי.
» שעון ישראל מקדים את שעון גרמניה בשעה אחת.

מנטור להצלחה

אלון אולמן ורעייתו אורטל במחוזות פורשה טרוולס בדרך לריביירה הצרפתית: "תודה ליניב והצוות על מסע מרגש במיוחד"

מה קשור בדרך לאירופה

מופע בלעדי ללקוחות פורשה טרוולס! השנה מתעתדים השלישייה לחצות את אירופה ברכבי פורשה

שמחים להיות שותפים למסע

כוכב העבר של נבחרת ישראל חיים רביבו ורעייתו קינחו במסע פורשה עם חברים למחוזות הריביירה הצרפתית.

מאסטר שף בדרכים

מאסטר שף טום אביב פורץ גבולות במחוזות פורשה טרוולס ישראל - מסע פורשה הרי הפירנאים 2019

נגישות