חברת פורשה טרוולס מארגנת מסעות \ חופשות של החיים הטובים במגוון מסלולים באירופה, המשלבים קולינריה משובחת ומלונות פאר מפנקים במיוחד וכמובן את מיטב רכבי פורשה החדישים המגיעים ישירות מהיצרן הגרמני! כל שנה החברה מפתיעה עם יעדים ודגמים חדשים, הכל כדי לייצר ללקוחותיה את החופשות המדהימות ביותר שניתן לקבל ולדמיין.

המסלול שעברנו מתחיל ומסתיים בעיר מינכן שבדרום גרמניה, "בירת הבוואריה" הגובלת באוסטריה ושווייץ ונמצאת במרחקי נסיעה קצרים מכבישים ונופים משובחים באלפים ובדולמיטים – המיטב של אירופה. כל יום במסע מתוכנן לפרטים הקטנים ומבוצע ברמה הגבוהה ביותר. הצטרפתי למסע בתור צלם ולא בתור לקוח שבא להתפנק, כך שראיתי איך הצוות עובד (קשה יש לאמר) "מאחורי הקלעים" ולא משאיר ללקוחות סיבות לדאגות ולו הקטנות ביותר.

לדוגמא, את המזוודות שלכם הצוות ייקח ברגע שתיפגשו במינכן והפעם הבאה שתצטרכו לסחוב או להרים מזוודה בעצמכם תהיה בדרך לשדה התעופה בחזרה. את הרכבים הם יתדלקו בלי ששמתם לב או בלי שזזתם ממושב הפורשה שלכם, ובכל בוקר תופתעו לגלות סוג של "השקת רכבים" צבעונית ומגניבה בכניסה למלון. אפשר לכתוב עוד רבות וטובות על המסע, היעדים, הרכבים, המלונות, הקולינריה, הכבישים, האנשים, והנופים. אבל אני אתן לתמונות לדבר. דני קושמרו סיכם את המסע שלו וכתב שמשהו הרגיז אותו. עכשיו אני בהחלט מבין למה הוא התכוון:

"מה שמרגיז בחוויה הזו הוא שאתה מתרגל. מתרגל למזג האוויר המושלם, לאנשים המנומסים שסביב, מתרגל לזה שכשאתה מגיע למסעדה יש לך כבר מקום חניה שמור, שכשאתה קם בבוקר המכונית מחכה לך ממש בפתח הכניסה למלון, נקייה ומצוחצחת ועם גג מופשל. והדבר הכי גרוע בכל הסיפור הזה הוא שאתה מתרגל לעוצמה של הפורשה"

כתב וצילם: דניאל כספי