לראשונה בעולם! פורשה טרוולס משיקה מסע בלעדי ברכבי העל של פורשה – 718 GTS, היישר מפס הייצור בשטוטגרט!
גרסאות ה-GTS מצוידות בגרסה משופרת, עם מערכת יניקה חדשה ומגדש טורבו משופר, של מנוע הבוקסר 2.5 ליטר ארבעה צילינדרים טורבו של דגמי ה-S. השיפורים שהוכנסו במנוע העלו את ההספק המרבי ב-15 כ"ס לכדי הספק של 365 כ"ס ואת המומנט המרבי ב-1.0 קג"מ לכדי מומנט של 43.8 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים PDK כפולת מצמדים, עם תיבה זו וחבילת ספורט כרונו (סטנדרט בדגם) נתון התאוצה 0-100 קמ"ש עומד על 4.1 שניות והמהירות המרבית על 290 קמ"ש!
דגמי פורשה 718 GTS מאובזרים כסטנדרט בחבילת ספורט כרונו הכוללת נעילת דיפרנציאל מכנית ובולמי זעזועים אקטיביים בעלי יכולת להנמכת המרכב בעשרה מילימטרים. בצד הוויזואלי דגמי ה-GTS מבדילים עצמם מהדגמים ה"פשוטים" יותר באמצעות עיצוב שונה ואגרסיבי יותר לפגוש הקדמי והאחורי, יחד עם השחרה של הפנסים מאחור ויציאות צינור המפלט הכפולות. חישוקי "20 בשחור ובעיצוב ייחודי לדגם חותמים את החבילה. בתא הנוסעים, דגמי ה-GTS עושים שימוש נרחב באלקנטרה על מושבי הספורט הנושאים את הלוגו GTS, בדלתות, גלגל ההגה ועוד. הותקן שעון למדידת זמני הקפות ותאוצות ונהגי ה-GTS יוכלו להשתמש באפליקצייה ייעודית לניתוח נתוני הנהיגה.
מכוניות פורשה היו מאז ומעולם מופת לביצועים ולחוויית נהיגה מסעירה, הן כיכבו בתחום המרוצים ודגמים רבים של פורשה הפכו לאייקונים מוטוריים. פורשה משקיעה רבות בשיפור מתמיד של חוויית הנהיגה של דגמיה. צוות פורשה טרוולס מבית פורשה בגרמניה משיקים הרפתקה חדשה, צבעונית ומרעננת בגבולות אירופה.