מפתיע שנאלצנו לחכות זמן רב לגרסת קופה של ה-SUV הפופולרי של המותג שהתפרסם בזכות דגם ה-911 האייקוני, אך כעת מצטרפת פורשה לטרנד הפנאי-קופה ומציגה את רכב הפנאי-שטח המהיר בעולם! בקרוב במסעות פורשה.

פורשה תציע תחילה את קאיין קופה עם שלושה מנועים: גרסת כניסה עם מנוע בנפח 3.0 ליטרים, 6 צילינדרים ו-340 כ"ס. גרסת S עם מנוע בנפח 2.9 ליטרים אך עם הגדשה כפולה שמעלה את ההספק ל-440 כ"ס וגרסת העל המצוידת במנוע כפול מגדשים בנפח 4.0 ליטרים עם הספק של 550 כ"ס (!) המאיץ את המכונית בפחות מ-4 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש. בכל הגרסאות הכוח עובר לכל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת 8 הילוכים אוטומטית.

רשימת האבזור כוללת סגירה רכה לדלתות, מצלמות היקפיות, גג שמש פנוראמי, מושבי ספורט בריפוד עור עם 8 אפשרויות כוונון, כניסה והנעה ללא מפתח, מתלים אדפטיביים, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים במראות ושמירת נתיב, בלימת חירום אוטונומית ועוד.

דגם הקופה מציג צללית נמוכה יותר ביחס לקאיין הרגיל. למרות הגג המשתפל בפורשה הצליחו לשמור על מרווח ראש סביר לנוסעים מאחור על ידי הנמכת המושבים ב-3 ס"מ ונוצרו חללים מותאמים מעל ראשי הנוסעים בתקרה. על מנת לקבל מראה נמוך וורחב יותר, הכנפיים האחוריות הורחבו ולוחית הרישוי ירדה מדלת תא המטען אל הפגוש האחורי. להשלמת המראה הבספורטיבי נוסף ספוילר אקטיבי המתרומם במהירות של 90 קמ"ש ומעלה.

  • הזמינו למסע הקרוב: 03-6911077