פורשה טרוולס - מסע פורשה חוצה אירופה

פורשה טרוולס חרטה על דגלה את אות השירות והמצוינות ללא פשרות. החברה נוסדה בשנת 2013 בשאיפה מתמדת לחדשנות בתחום טיולי היוקרה באירופה ומציעה תפריט עשיר של חוויות על טהרת פורשה וברוח המותג. החברה הפיקה מאות מסעות בהם השתתפו למעלה מ-10,000 נהגים ונהגות במחוזות של חלום. ברשותנו צי הרכבים הגדול בעולם – עשרות דגמים עדכניים המשרתים את קהל לקוחותינו בבטחה ובנאמנות, תחת אחזקה ותפעול איכותי של יצרן פורשה בגרמניה.

בכל הנוגע לטיולי יוקרה, רכבים, בתי מלון, קולינריה ותרבות – אנו מספקים ללקוחותינו את החוויה הייחודית ביותר. הלקוחות שלנו, זוגות, חברות, ארגונים וקבוצות פרטיות, מצפים שהחלומות שלהם יהפכו למציאות ומחפשים מסע יוקרתי עם שירות מעולה ואיכותי הכולל תשומת לב מלאה לכל פרט, חוויה ייחודית, מרגשת ומהנה ביעדים בלתי נשכחים. מגזין פורבס קבע: ”מסע פורשה חוצה אירופה״ הוא אחת ההרפתקאות המענגות ביותר שכסף יכול לקנות.

צוות החברה הינו בינלאומי ומתהדר במגוון רחב של שפות, מחלקה פיננסית, אנשי מכירות ולוגיסטיקה, מנהלי חטיבה ומדריכים מהשורה הראשונה בעולם. אנו דואגים לחקור בקפידה את מסלולי הנהיגה, מסעדות ומלונות בכדי להבטיח ללקוחותינו את החוויה האיכותית ביותר. ההתמחות שלנו היא ליצור עבור לקוחותינו התאמה לצרכים הספציפיים, תוך תשומת לב עד הפרט הקטן ביותר. בין לקוחותינו במגזר הפרטי תוכלו לפגוש את מנהלי העסקים הבכירים במשק, אנשי ציבור וידוענים. חברות וארגונים ומוסדות מהמובילים במשק הישראלי והעולמי.

נגישות