שאלות נפוצות

במעמד הזמנת המסע ובחירת המועד המבוקש, ישלם הלקוח מקדמה על סך €1000 למשתתף בכדי להבטיח את השתתפותו במסע.
ביטול עסקה עד 7 ימים למועד המסע - ללא דמי ביטול. ביטול ו/או שינוי עסקה מכל סיבה מצערת בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות (היציאה למסע) - יחולו דמי ביטול מלאים (100%) מעלות החופשה.
לאור המצב ובצל התפשטות נגיף הקורונה (COVID-19), בשלב זה ועד חזרה מלאה לשגרה של חברות התעופה המסעות אינם כוללים מחירי טיסות ליעדים. בהמשך ובהתאם לפרסומים של חברות התעופה, ניתן יהיה לרכוש כרטיסי טיסה באופן עצמאי או דרך נציגי השירות של פורשה טרוולס. הטיסות המומלצות להזמנה מופיעות בעמוד המסע באתר.
אנו דואגים לחקור בקפידה רבה את מסלולי הנהיגה, את המסעדות והמלונות בכדי להבטיח ללקוחותינו את החוויה האיכותית ביותר. אנו מתמחים ביצירת מסעות מותאמים אישית לצרכים ספציפיים עבור לקוחותינו, תוך תשומת לב רבה לכל הפרטים הקטנים. ברשותנו צי הרכבים הגדול בעולם, עשרות דגמים עדכניים ביותר המשרתים את קהל לקוחותינו בבטחה ובנאמנות תחת אחזקה ותפעול איכותי של יצרן פורשה בגרמניה. צוות החברה הינו בינלאומי ומתהדר במגוון רחב של שפות, מחלקה פיננסית, אנשי מכירות, שיווק ולוגיסטיקה, מנהלי חטיבה ומדריכים מהשורה הראשונה בעולם. לשירותכם, שני רכבי שירות שיספקו מענה תמידי לאורך המסעות ויעטפו כל הזמן את השיירה והנוסעים בה. הצוות והרכבים ידאגו לתת שירות מקיף בדרכים ומענה לכל תקלה או מצב חירום. רכבי השירות מאובזרים במערכת איתור רכבים און-ליין, ערכת שירות למצב חירום, עזרה ראשונה 24/7 בדרכים ויובילו את לקוחותינו בבטחה בכל מסע. לחברה ולצוות יש ניסיון של למעלה מ-200 מסעות באירופה! החופשה שלכם – האחריות שלנו! פורשה טרוולס ישראל.
מחיר החבילה הינו למשתתף יחיד בחבילה זוגית. גם כאשר בן/בת הזוג אינם אוחזים ברישיון נהיגה. במסעות מסויימים, ניתן לרכוש גם חבילת יחיד או לבצע שינויים בחבילה זוגית ולשדרג לאדם בחדר יחיד (העלויות מופיעות במחירון המסעות).
ברשותנו צי הרכבים הגדול והעדכני באירופה היישר מפס הייצור של חברת פורשה בגרמניה. בכל שנה אנו מתהדרים ברכבים חדשים המותאמים לצורכי המסעות. חשוב להדגיש כי רכבי המסע אינם נשכרים מחברות השכרה שונות וקהל לקוחותינו נהנה מצי רכבים חדש ועדכני ובדגם המובטח בעת ההרשמה. רכבי המסע בבעלות החברה ובשיתוף חברת פורשה בגרמניה.
כן, מומלץ מעל גיל 13. אנו מציעים מסע מרתק בדרכים היפות באירופה בשילוב מלונות יוקרה, קולינריה עשירה ויעדים מופלאים. לאורך השנים, השתתפו לא מעט אבות ואמהות עם בנים ובנות וחלקו חוויות משותפות שהעצימו את הנוף והאווירה המדהימה במסעות פורשה.
נהגים שטרם מלאו להם 25 שנים לא יוכלו להשתתף במסע כנהגים.
בהחלט! המסע מומלץ לכל מי שאוהב לשלב את החיים הטובים ולהתהדר בהרפתקה יוקרתית ברוח המותג פורשה. לאורך המסע מצפה לאורחים חוויה מרגשת בדרכים המלהיבות בעולם ואירוח מפואר במלונות יוקרה ייחודיים.
לרשותנו צוות בינלאומי עשיר בניסיון רב שנים. הצוות עובר הכשרות רבות והתאמות לרשות הסגל. פיתחנו שיטה בלעדית להובלת צי הרכבים בדרכים. הרכבים מאובזרים במערכות GPS מתקדמות ומוזנות יעדים. במקביל אנו צופים ב-Live על התנהלות הרכבים בדרכים ע"י מערכת תקשורת ייחודית המותקנת ברכבי הצוות. אנו מאפשרים לנהגים לנהוג בנוחות ובקצב המתאים להם תחת ליווי מקצועי ואדיב של אנשי צוות החברה. ברוב חלקי הדרך הרכבים מתנהלים עצמאית ולא במבנה שיירה, על מנת ליצור עצמאות מקסימלית למשתתפי המסע. כמוכן, ברכבים ישנם מכשירי קשר להתקשרות עם רכבי הצוות ומשתתפי המסע.
כחלק מהשירותים של חברת פורשה טרוולס, לכל מסע מצטרף רכב כבודה ייעודי וצוות שירות לוגיסטי שדואג לשנע את הכבודה בדרכים ממלון למלון. אין צורך להצטייד עם כבודה שמתאימה לתא המטען ברכב מסוג פורשה. כן מומלץ להתאים את הכבודה לנהלי חברת התעופה.
חובה להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי בתוקף. נהג שיופיע ללא רישיון נהיגה בתוקף ואו שלא ימצא ברשותו להציג רישיון נהיגה לא יוכל להשתתף כנהג במסע. חובת הנהגים להצהיר על שלילה ואו פסילה בסמוך למועד המסע. בנוסף על הנהגים להציג כרטיס אשראי לביטחון בכדי לכסות כל נזק בדמי השתתפות עצמית בשיעור של עד €2500 במקרה מצער של נזק וע"פ הסכם קבלת הרכבים, כמוכן כיסוי תשלום בגין קנסות תנועה ודוחות תעבורה בתוספת דמי טיפול. בכפוף לתנאי השכרת הרכבים במועד המסע.
כן. במעמד הזמנת החופשה ניתן לרכוש מראש ביטול השתתפות עצמית לרכב בעלות של €400 לתקופת המסע.
נגישות