מלון היוקרה 5 כוכבים קמפינסקי (Kempinski Hotel Berchtesgaden) ממוקם בגבולות גרמניה ואוסטריה והוא אחד האתרים המיוחדים ביותר בהרי האלפים הבוואריים. המלון מהווה נקודת יציאה נוחה להרי האלפים והדולומיטים ומציע אווירה נינוחה ושירות מדהים, כמו גם נוף ציורי של ההרים. נהיגה לאורך כבישי ההרים המתפתלים של האזור משמחת בכל מכונית, אבל במכוניות הספורט של פורשה, החוויה הופכת להיות מרגשת.
הספא היוקרתי במלון מציע מסע של הרפיה ואיכות חיים הכולל אזור בריאות בגודל של 1,400 מ"ר עם בריכה חיצונית ובריכה מקורה מחוממת ל-36 מעלות, סאונה פינית, צמחי מרפא, אמבט אדים וטרקלין מדיטציה עם מיטות מים צפות. נוף מדהים של האלפים הבוואריים משלים את האווירה הייחודית.
במלון מסעדת כוכב מישלן בה תוכלו לגלות את המטבח הצרפתי היצירתי המבוסס על מוצרים אזוריים. יתר על כן, אנו מציעים לכם הזדמנות להנות ממסע קולינרי חובק עולם במסעדת איקרוס בהאנגר 7 – מסעדת שף בעלת 2 כוכבי מישלן בזלצבורג (The Red Bull Hangar 7).
התכוננו להרפתקה חדשה ומרעננת בגבולות גרמניה, אוסטריה ואיטליה. מסע כוכב פורשה 718 GTS – חמישה ימים מרתקים, ארבעה לילות במלון היוקרה Kempinski Hotel Berchtesgaden (פנסיון מלא) ו-1200 ק"מ בדרכים המלהיבות בעולם על גבי רכבים מדגם פורשה 718 GTS קבריולט! פורשה טרוולס מציעה לכם הצצה לעולם אחר של נופים, מלונות, רכבים, מסעדות וחוייה בלתי נשכחת.
תמונת גלריה של מקום האירוח הזה
Lounges & Bars

Rooms & Suites

Rooms & Suites

Kempinski The Spa

Kempinski The Spa

Lounges & Bars

Lounges & Bars

Dining

Dining

Dining